Тлумачення Святого Письма. Тлумачення на Євр. 12:4
Ви ще не до крові билися, борючись проти гріха, і забули втіху, яку пропонується вам, як синам: сину мій! не зневажай...
ДаліПослання до Євреїв 12:4 - Євр 12:4 - Біблія онлайн
Ви ще не до крові билися, борючись проти гріха,
ДаліБіблія До Євреїв послання ап. Павла Розділ 12 Вірш 4 - Ekzeget.ru
Сенс слів його наступний: ви ще не зазнали смерті, ви тільки втратили майно і славу, ви лише зазнали вигнання; Христос пролив кров свою за вас, а...
ДаліВи ще не до крові билися, борючись проти гріха, і...
Сенс слів його наступний: ви ще не зазнали смерті, ви тільки втратили майно і славу, ви лише зазнали вигнання; Христос пролив кров свою за вас, а...
ДаліВи ще не до крові билися, борючись проти гріха, (Євр.12...
Ви ще не до крові билися, борючись проти гріха, (Євр.12:4) Про що... - Сторінка 2.
ДаліВи ще не до крові билися, борючись проти гріха, (Євр.12...
Ви ще не до крові билися, борючись проти гріха, (Євр.12:4) Про що мова? Що означає...
ДаліВи ще не до крові билися, борючись проти гріха.
Ви ще не до крові билися, борючись проти гріха... «Царство Боже всередину вас є» - сказав Господь наш Ісус Христос (Євг. Лк. 17:21).
ДаліЯк правильно зрозуміти цей вірш: "4. Ви ще не до крові билися...
Як правильно зрозуміти цей вірш: "4. Ви ще не до крові билися, борючись проти гріха..." (Послання до Євреїв 12:4) #НеДоКровіВоювали Вступай у групу...
ДаліЄвреїв 12:4 - Ви ще не до крові билися, борючись проти гріха
Сенс цих слів наступний: ви ще не зазнали смерті, ви тільки втратили майно та славу, ви тількизазнали вигнання; Христос пролив кров Свою за...
ДаліВи ще не до крові билися, борючись проти гріха
Ви ще не до крові чинили опір, подвизаючись проти гріха. Радісна Весть: А вам, у вашому протистоянні гріху, ще не довелося, борючись,...
ДаліЗапитання – відповідь Битися до крові проти гріха, як Ви це...
«Ви ще не до крові билися, борючись проти гріха» (Євр.12:4). Хіба цей вірш говорить про війну всередині людини і як звільнитися від...
ДаліПІДВИГАЙСЯ - Симфонія для Біблії. Синодальний переклад
Наділено 2 рази. ПІДВИГАЙСЯ - Симфонія для Біблії. Синодальний переклад.... Євр 12:4 Ви ще не до крові билися, борючись проти гріха. ← подвизающийся.
ДаліЄвреїв 12:4 – порівняння перекладів - Біблія тека
SYN. Ви ще не до крові билися, подвизаючись проти гріха, · NRT. Вам ще не доводилося боротися із гріхом до крові. · BTI. У своїй боротьбі з гріхом ви ще не...
ДаліВи ще не до крові билися Поезія для Христа
«Ви ще не до крові билися, - Він сказав, - подвизаючись проти гріха.» Подивися на Того, Хто був розіп'ятий, Подивися на Ісуса Христа.
ДаліПослання до Євреїв: Ви ще не до крові билися, подвизаючись...
29 грудня о 16:00 у конференц-залі Вознесенського храму відбудеться чергова бесіда щодо послань апостола Павла. Ми продовжимо розбір Послання...
ДаліIrina on Twitter: ""Ви ще не до крові билися, борючись проти...
"Ви ще не до крові билися, борючись проти гріха" (Євр.12:4). 3:56 PM - 27 Mar 2015 від Moscow, Russia. 1 Like; Лерон. 0 replies 0 retweets 1 як.
ДаліВи ще не до крові билися, подвизаючись проти... - evangelie.ru
Ви ще не до крові билися, борючись проти гріха, і забули втіху, яку пропонується вам, як синам: синмій! не зневажай...
Далі