Цитати про футбол
Цитати про футбол... Великий склад у футболі може виражатися двояко: може, в ньому багато спортсменів, а може їх мало, але всі вони великі. Справжній футбол...
Далі25 найдотепніших і найвлучніших цитат про футбол MAXIM
Футбол може комусь (сліпому та недалекому) здатися дурним видовищем. Проте його дивляться все поголовно! А, значить...
ДаліЦитати про футбол (134 цитат) Цитати відомих особистостей
Цитати про футбол · „Я хочу змінити філософію футболу. · „Наше підростаюче покоління йде в парк і бачить бейсбольне поле чи футбольне поле. · „Я вважаю, що в...
ДаліЦитати та афоризми про футбол.
Цитати та афоризми про футбол · Про футбол я найкращої думки. · Мало потрапити у ворота, треба ще промахнутися повз воротаря. · Регбі - гра хуліганів, в яку...
ДаліЦитати про футбол. Висловлювання та афоризми про футбол.
Футбол - це моє життя, моя найбільша пристрасть та задоволення.... Щодня ми чуємо скарги людей на те, що вони не люблять свою роботу, а працюють тільки...
ДаліЦитати про футбол Citaty.info: цитати на всі випадки життя
Цитати про футбол · Щетина, бруд, запах смітника... · Коли футболісти напиваються, вони дзвонять колишньому тренеру. · Мало потрапити у ворота, треба ще промахнутися повз...
ДаліЦитати про футбол із змістом: прислів'я про футбол
Безсмертні цитати про футбол Найпопулярніші цитати про футбол від великих майстрів шкіряного м'яча зібрані на Send-UP.ru напередодні XXI...
ДаліЦитати про Футбол © ВКонтакте
Свисток. Кінець матчу. Він іде. Течуть сльози, серце б'ється. Він теж заплакав, упав навколішки, цілуючи газон "Камп Ноу". Весь стадіон підвівся. Затих увесь футбольний...
ДаліФутбол - афоризми, крилаті висловлювання, фрази... - Штуки-Дрюки
Найкраща ідея – завжди найпростіша. Ви не бажаєте, щоб вам забили гол? Просто тримайте м'яч у себе, не віддавайте його супернику. Найбільше я люблю...
ДаліСтатуси про футбол із змістом - Цитати, статуси, афоризми
Футбол без пива, як пара без перерви! Мудрі думки. Розумні цитати та висловлювання про футбол – найбільш футбольні статуси. Емблема – спереду, прізвище – ззаду. Будь...
ДаліСтатуси про футбол та футболістів – Статуси та цитати на всі випадки
Ніколи ще футбольні вболівальники різних клубів і країн не виявляли такої разючої єдності, яку він...
ДаліЦитати та афоризми про футбол - Парфумерія
Це досить цікава і неординарна добірка справжнісіньких «перлин мудрості» на цю тему. Тут...
ДаліСтатуси про футбол Найкращі статуси для соціальних мереж
Армія · Пори року · Час доби · Гроші · Дні тижня · Друзі · Їжа та хавчик · Тварини · Життя · Кавказ · Комп'ютер · Люди · Мудрі статуси · Відносини...
ДаліСтатуси про футбол - Статуси, цитати та вірші.
Статуси на тему «Футбол»... Взад-вперед гуляючих «балду». Фуфел гнати - невелика натуга, Принцип основний - не н...
ДаліЦитати про футбол Слова пісні
Читай та зберігай собі Цитати про футбол. Дивись кліп та слухай популярну пісню на сайті ilifes.ru. Автори слів, м...
ДаліІдеї на тему «Футбол плакати» (38) футбол, плакат... - Pinterest
Перегляньте більше ідей на теми «футбол, плакат, мотиваційні постери».... Картинки зі змістом 14-01-2020 #розумнідумки #мудріслова Розумні Цитати,...
ДаліЦитати англійською з перекладом - RozaBox.com Футболісти...
Найкращі висловлювання та цитати футболістів - RozaBox.com... Картинки з мудрими цитатами великих людей -...
ДаліМотивація футболу цитати.Бути сильнішими і сміливішими... - Stadion-Kuban
Точно так само як футболіст-початківець або баскетболіст може черпати натхнення,... У кожній людині прихована му...
Далі