Ліна - Вікіпедія

Ліна - жіноче особисте ім'я грецького походження. Утворено від грецького імені Λῖνος (Лінос), далі від грец. λίνος — «лін» (скорботна пісня про...

Далі

Значення імені Ліна

За першою версією, ім'я Ліна має грецьке коріння і походить від імені Лінос (Лін), яке носив засновник міста Лінос – Лін, син Аполлона (грецька...

Далі

Значення імені Ліна (Лінка) для дівчинки, характер і доля.

Значення імені Ліна, характер та доля... Жіноче ім'я Ліна за походженням давньогрецьке. Швидше за все, утворено від грецького слова «Λῖνος», що звучить як...

Далі

Значення імені Ліна (Ліня) - характер та доля, що означає...

Тлумачення та значення імені Ліна… Що означає ім'я Ліна – «льон». Походження імені Ліна: грецьке. Ім'я Ліна утворилася від чоловічого грецького імені Лінос.

Далі

Значення імені Ліна: походження, доля, характер...

За першою версією, ім'я Ліна має грецьке коріння і походить від імені Лінос (Лін), яке носив засновник міста Лінос – Лін, син Аполлона (грецька...

Далі

Походження та значення імені ліна. Ліна – значення імені...

За першою версією, ім'я Ліна має грецьке коріння і походить від імені Лінос (Лін), яке носив засновник міста Лінос – Лін, син Аполлона (...

Далі

Ліна / StatusName

Походження, тлумачення та значення імені Ліна... Ім'я Ліна має давньогрецьке коріння і походить від іншого імені – Лін, що в перекладі означає «скорботна пісня...

Далі

характер та доля - Значення імені Ліна

Ліна – значення імені · арабською мовою воно означає «ніжність», «красива подібно до пальми»; · У скандинавських країнах - «непорочна»; · Італійською – «...

Далі

Ліна - Вікіпедія. Що таке Ліна - wiki.moda

Ліна.Походження, грецьке. Рід, жіночий. Етимологічне значення, "натхненна". Вироб. форми, Лінка, Ліночка, Лінуля, Лінуся, Лінусик, Лінуша,...

Далі

Ліна. Значення імені Ліна

Значення імені Ліна... Ліна - Ніжна (жен.). "Сумна пісня" (грец.) Ліна - це давньогрецьке родове ім'я і означає воно "сумна пісня". Із грецької...

Далі

Значення імені Ліна: що означає походження, характеристика...

Багато лінгвісти пов'язують його з чоловічою грецькою назвою сина бога Аполлона на ім'я Лінос, у перекладі – «льон». У Святому Письмі згадується...

Далі

Значення імені ліна арабське. Красиве ім'я Ліна: характер...

Українська: Ліна. Грецька: Λίνα (Lína). Англійська: Lina (Lina). Походження імені Ліна. Ім'я Ліна має кілька версій походження. По першій...

Далі

Що означає ім'я Ліна - значення імені, тлумачення... - Novoston

Українська: Ліна. Грецька: Λίνα (Lína). Англійська: Lina (Lina). Походження імені Ліна. Ім'я Ліна має кілька версій походження. За першою версією,...

Далі

Ліна - Вікіпедія

Ліна. Походження, грецьке. Рід, жіночий. Етимологічне значення, "натхненна". Вироб. форми, Лінка, Ліночка, Лінуля, Лінуся, Лінусик, Лінуша,...

Далі

Значення імені Ліна, його походження, характер та...

Ім'я Ліна має лише дві версії походження. Згідно з першою версією, ім'я Ліна бере свій початок від давньогрецького чоловічого імені Лін,...

Далі

Ім'я Ліна на Ім'я.Ком. Значення та походження імені Ліна.

Повне ім'я Ліна є скорботна пісня. Так перекладається з грецької. Ліни завжди товариські, добрі, ніжні. Вони не люблять кривдити когось, а навпаки, краще...

Далі

Значення імені Ліна - 1001 ГОРОСКОП

Значення та походження імені Ліна: У перекладіз грецького ім'я означає "Льон, лляне полотно". За легендою, це ім'я належало синові Аполлона, учителю Орфея.

Далі

Красиве ім'я Ліна: характер, доля та значення імені...

Ліна означає «сумна пісня» (це переклад із давньогрецької мови). Походження. Аналіз має сенс розпочати з його походження.

Далі

Підкажіть, ім'я Ліна це скорочений варіант... - Відповіді Mail.ru

Ліна - у перекладі з давньогрецької - сумна пісня. Від грецького імені Λῖνος (Лінос) - "Льон". З грецької міфології ім'я засновника...

Далі