чи «не дзвонити»? Телефон довіри 8-800-2000-122

Телефон довіри 8-800-2000-122.12 січ. 2018 р.

Далі

Телефон довіри

Як підготуватися до першого дзвінка З якими питаннями можна дзвонити.

Далі

чому не варто боятися дзвінка на Дитячий телефон довіри

9 жовтня. 2020 — Завдяки тому, що ви вже щось зрозумієте і проаналізуєте після першого дзвінка, другий дзвінок може виявитися вдалим.

Далі

Телефон довіри»: Коли вже варто зателефонувати?

Головна мета служби «Телефону довіри» – забезпечення психологічної допомоги громадянам незалежно від їхнього соціального статусу, зміцнення психологічного здоров'я...

Далі

Чи варто дзвонити на "Телефон довіри"?

Чи варто дзвонити на "Телефон довіри"? Коли синові зачитала назву статті, він засміявся і...

Далі

"У мене спрацьовують усі сирени". Як працюють... - ТАРС

14 жовт. 2019 р. — А є ті, куди можна зателефонувати із чим завгодно. Фахівці екстреної психологічної допомоги МНС та Дитячого телефону довіри Московського...

Далі

Як насправді відбувається розмова по телефону довіри

П'ять років мені дзвонять люди в надії почути оператора довіри,... Ось ти можеш зателефонувати на цей телефон довіри і проконсультуватися, як тобі...

Далі

Дитячий телефон довіри - Загальна інформація МДППУ

Сектор дистанційного консультування «Дитячий телефон довіри»... надіслати на електронну адресу [email protected], або зателефонувати за номером 8(499) 795-15-03.

Далі

Телефони довіри: служби допомоги, які працюють у...

5 січ. 2018 р. — На телефон довіри можна дзвонити, якщо трапилося лихо, щоб виговоритися, попросити поради, отримати необхідну юридичну та медичну...

Далі

ТЕЛЕФОН ДОВІРИ — Психологія

Дзвінок: Анонімний (можна не повідомляти ім'я); Безкоштовний (навіть із стільникового телефону);. Конфіденційна (зміст розмови не розголошується стороннім людям).

Далі

Єдиний дитячий телефон довіри – Архангельська...

Але найчастіше саме вони вважають службу телефону довіри якимсь контролюючим органом. Багато батьків бояться дзвонити по дитячому телефону довіри, оскільки...

Далі

Міфи про роботу Телефону Довіри

Міф №5 Дзвінок на телефон довіри платний! Міф №1. На телефонах довіри розмови прослуховуються та записуються. Безумовно, думаючи так, дуже складно...

Далі

Дитячий телефон довіри: як допомагають підліткам у...

8 черв. 2020 р. — Єдиному загальноросійському телефону довіри для дітей, підлітків та їх... діти соромляться дзвонити за батьків, для них це достатньо...

Далі

Телефони довіри – адміністрація Смоленського району

8-800-2000-122. Дзвінок на телефон довіри здійснюється: дітьми або батьками безкоштовно та анонімно з будь-якого телефону. Цим телефоном ви можете отримати...

Далі

Чому на телефон довіри почали все частіше дзвонити.

2 груд. 2016 р. — Співробітники служби екстреної психологічної допомоги на Уралі зазначають: кількість звернень на телефон довіри різко зросла, а проблеми,...

Далі

Телефон довіри - МКОУ "Богучарська ЗОШ №2" Воронеж

Телефон довіри · ВІДБУВАЄТЬСЯ ВИЗНАЧЕННЯ РЕГІОНУ, З ЯКОГО ТЕЛЕФОНУЮТЬ · ДЗВІНОК ПЕРЕАДРЕСУЄТЬСЯ В СЛУЖБУ ВАШОГО РЕГІОНУ

Далі

Будьте пильні. Шахраї за допомогою системи...

Шахраї за допомогою системи заміни номера можуть телефонувати з телефону довіри МВС. 11:1117 Березня 2021. Шахраї почали використовувати нову схему шахрайства.

Далі

Інформування про телефон довіри- Крок до...

Дзвінок на номер телефону довіри здійснюється безкоштовно та анонімно зі стаціонарного або мобільного телефону. Екстрену консультативно-психологічну...

Далі

Телефон довіри для дітей та підлітків працює у...

23 берез. 2017 р. – На «Гарячу лінію» за телефоном 747-13-40 анонімно може зателефонувати дитина, підліток, їхні батьки чи законні представники. Конфіденційність...

Далі

Дитячий телефон довіри - Центр соціального розвитку.

Дзвінок безкоштовний. У службі телефону довіри працюють психологи-консультанти, які пройшли спеціальну підготовку. Дитячий телефон довіри працює задля того, щоб...

Далі