24 години Ле-Мана - Вікіпедія.

Звичайна кількість учасників гонки — близько 50. Кожен автомобіль повинен мати не менше двох сидінь, хоча останні роки правила вимагають...

Далі

«Є бажання порвати всіх» Ця гонка триває 24 години. До фінішу...

"24 години Ле-Мана" - найстаріша гонка на витривалість.... Правила та формат змагань за майже сто років (вперше перегони відбулися у 1923...

Далі

Як проходять найважливіші 24 години Ле-Мана - Чемпіонат

На час добового марафону маленьке французьке місто Ле-Ман розростається до самостійного всесвіту з власним плином часу.

Далі

24 години Ле-Мана - 24 Hours of Le Mans - Вікіпедія

У 2017 році правила тривалості керування були змінені. При необхідності судді можуть вимагати обмеження часу водіння в 80 хвилин поспіль за кермом.

Далі

Монстр! 10 цікавих фактів про гонку «24 години Ле Мана - RIA.com

Мабуть, найстрашніший інцидент за всю історію гонки 24 години Ле Мана, який забрав життя 82 глядачів, одного пілота, і покалічив ще 120 людей,...

Далі

гонки автомобілів на витривалість у Ле-Мані Підшипник-Сервіс ДВ

24 години Ле-Мана (французьким 24 Heures du Mans) — найстаріша з тих, що нині існують... За діючими правилами кожним автомобілем, що бере участь у гонці,...

Далі

24 Години Ле-Мана - найбільша автоперегонка на витривалість

24 Hours of Le Mans... 24 години Ле-Мана (“24 Heures du Mans”) – престижна та найзнаменитіша автоперегонка на витривалість. Починаючи з 1923 р., щорічно проходить у...

Далі

Що таке 24 години Ле-Мана - Вікіпедія з темною темою

За чинними правилами кожним автомобілем, який бере участь у гонці, повинні по черзі... Услід за гонкою «24 години Ле-Мана» по всьому світу почали з'являтися...

Далі

Все, що потрібно знати про «24години Ле-Мана» на Eurosport

При цьому Русінов вийде на гонку як фаворит – G-Drive Racing бомбить на інших етапах WEC, але стосунки з «Ле-Маном» у пілота поки не...

Далі

Напередодні старту легендарних марафонських перегонів «24 години Ле...

Адже в Європі навколо «24 години Ле-Мана» вже давно виник справжній… правилам гонщик мав перебувати за кермом не більше 18 години.

Далі

MICHELIN у гонці 24 години Ле-Ман

Нові правила, введені ACO, змусять команди зменшити кількість замін шин, тобто пройти більше кіл на одному комплекті. «За нашими оцінками, протягом...

Далі

24 години Ле-Мана

24 години Ле-Мана (French: 24 Heures du Mans) - найстаріша з тих, що нині існують, що проходить щорічно з 1923 р. недалеко від міста Ле-Ман у Франції. Гонку...

Далі

24 години Ле-Мана - Вікіпедія

24 години Ле Мана Мова Слідкувати Правити фр 24 Heures du Mans автомобільна гонка на... За чинними правилами кожним автомобілем, що бере участь у гонці,...

Далі

24 години за кермом: як це можливо? - Ле-Ман 24/7 - Блоги

Враховуючи нечисленність LMP1, це залишає шанси лідерам LMP2 на потрапляння до трійки найсильніших у загальному заліку. Команді G-Drive Racing це вже...

Далі

Автомобільні перегони на витривалість 24 години Ле-Мана

За чинними правилами кожним автомобілем, який бере участь у гонці, повинні по черзі керувати не менше трьох пілотів. Особливості гонки 24 години Ле-Мана.

Далі

Сила традицій. Все про «24 години Ле-Мана - Autonews.ru

16 червня у французькому Ле-Мані завершився суперсезон з гонок на витривалість FIA WEC 2018/19. У 87-й раз гоночні автомобілі вийшли на...

Далі

LM GTE - Вікіпедія

Grand Touring Endurance, скорочено до GTE або GTLM (через його використання в 24 години Ле-Мана), являє собою набір правил,підтримуваних Automobile...

Далі

Гайд новачка. Ле-Ман. Відповіді на питання, які ви боялися...

І на даний момент "24 години Ле-Мана" - найстаріша гонка... Такі правила в теорії дозволяють виставити екіпаж всього з двома гонщиками.

Далі

1957 24 години Ле-Мана - ASTRA Award for Favourite Program

24 години Ле-Мана були 25-м заїздом 24 години Ле-Мана, Гран-прі витривалості,... C до правил спортивних автомобілів, заснований на правилах ACO 1956 року.

Далі